• Co mamy sądzić o takiej formie rozrywki jaką jest Escape room? Czy to dobra forma integrowania się?

  Escape Room - gra integracyjna

  Escape Room to coraz bardziej ceniona rozrywka. Posiada ona korzenie w świecie wirtualnych gier, ponieważ w 1988 roku pojawiła się pierwsza takiego rodzaju gra. Była oparta jedynie na tekście, który pojawiał się graczowi na monitorze. A sama treść przygody, czyli opisu wyglądu pomieszczenia, jak również pozostałych części składowych, była wystarczająca, żeby grający w taką grę człowiek świetnie się bawił oraz dążył do celu ucieczki z zamkniętego pomieszczenia. Dzisiaj można na nowo to przeżywać.

  Ciekawym pomysłem, szczególnie dla większych dzieciaków może być Escape rooms. Gdańsk na przykład daje tego typu możliwości. To nie tylko sama rozrywka, ale również nauka logicznego myślenia. Wygląda to tak, iż jesteśmy zamykani w pokoju, z którego próbujemy wyjść się w danym czasie. Aby się uwolnić trzeba rozwiązać kilka zagadek, które jak nitka do kłębka wreszcie doprowadzą nas do klucza, lub kodu do drzwi. To rozrywka dla całej rodziny (więcej informacji na stronie) i ćwiczenie tego, jak potrafimy współpracować w grupie. Z pewnością nie zauważymy, jak minie nam godzina na znajdowaniu ciekawych zagadek.

  Escape Room - gra integracyjna
  Autor: thornet_
  Źródło: http://www.flickr.com

  Jeśli pragniemy się przekonać, co ciekawego mamy okazję robić ze znajomymi, tak aby jednocześnie się sprawdzać w logicznym myśleniu, to koniecznie zobaczmy jak działa Escape Toom (więcej informacji na stronie) Gdańsk ma szansę nam to pokazać. Jesteśmy zamykani w odpowiednim pokoju, w którym okazują się być przygotowane różnego rodzaju zagadki, kiedy je rozwiążemy oraz sami wydostaniemy się przed upływem godziny to wygraliśmy. Gdy przyjrzymy się ofertom, to ma szansę się okazać, że przeróżnego rodzaju escape room Gdańsk nam oferuje, o różnej tematyce, więc będziemy mieli możliwość znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

  Teraz takie lokale można spotkać w calutkim kraju. Gdańsk okaże się najlepszym wyjściem w przypadku osób z Trójmiasta. W tak dużym oraz pełnym życia mieście z pewnością nie brakuje atrakcji.

  Categories: Bez kategorii

  Comments are currently closed.