• Czemu należy urządzać cykliczne wyjazdy integracyjne dla pracowników?

  wakacje - portret

  Każdy integracyjny wyjazd bez znaczenia na to czy planowany jest dla mniejszej albo dla dużej firmy ma dużo pozytywnych aspektów. Dlatego też każdy przełożony, któremu zależy nie tylko na wydajnej działalności, ale też na zgraniu grupy powinien wpisać w stały grafik tego rodzaju wyjazdy integracyjne.

  wizerunek - wakacje
  Autor: Arek Olek
  Źródło: http://www.flickr.com
  wakacje - portret
  Autor: Michal Goszczynski
  Źródło: http://www.flickr.com

  eventy dla firm to pod każdym względem odpowiednie narzędzie do właściwego stymulacji kadry do działania, podejmowania nowych czynności. Specjaliści uważają, że wycieczki integracyjne dla firm to skuteczne narzędzie do poprawy efektywności podejmowanych działań, ale przede wszystkim mające potężną siłę motywacji. Dlatego też coraz częściej spółki decydują się na taki rodzaj działalności. Jeśli już zarząd zdecyduje się na zaplanowanie integracyjnej wycieczki to można jej zaplanowanie zlecić znawcom tematu, czyli eventowym agencjom. Miejsc do, których warto posłać swoich pracowników jest bardzo dużo, coraz częściej wybierane są podróże zagraniczne, ponieważ szczególnie po sezonie są wyjątkowo tańsze, a dodatkowo aura jest znacznie pewniejsza aniżeli aura w kraju. Wycieczki integracyjne dla firm to często połączenie obowiązków np. pokaz albo konferencja szkoleniowa z wyjazdami wypoczynkowymi. Im więcej niespodzianek oczywiście tym wyjazd będzie efektywniejszy, ponieważ kadra pracownicza będzie bardziej doceniona. Motywacyjny wyjazd powinien być zaplanowany przez specjalistów, dlatego też należy, by eventy dla firm były dobrane do aktualnych potrzeb kadry pracowniczej. Wszystkie najważniejsze elementy dla przykładu: noclegi, wyżywienie, ilość pracowników czy kierunek podróży powinny być podane eventowej agencji. Cały proces dla pracodawcy nie powinien być skomplikowany, dlatego, że jego zadaniem jest tylko i wyłącznie podanie listy ewentualnych uczestników. Należy też podać orientacyjny budżet, który będzie przeznaczonyna wyjazd.

  To wszystko jest bardzo ważne, bo właściwie zaplanowany wyjazd to gwarancja nie tylko przyjemnych wspomnień, ale i większej energii do dalszej wydajnej pracy.

  Categories: Lokale rozrywkowe

  Comments are currently closed.