• Iluzjonista na wesele – wspaniała atrakcja na przyjęciu

  sztuczka magiczna

  Wesele to wyjątkowy, zdumiewający dzień, do którego Para Młoda przygotowuje się niezmiernie długo. Prawdopodobnie multum czasu poświęcamy na zaplanowanie atrakcji, jakie umilą czas gościom oraz sprawią, że o naszym weselu będzie się mówić jeszcze długi okres.

  sztuczka magiczna
  Autor: Danijel James
  Źródło: http://www.flickr.com

  Niezwykle popularną atrakcją na weselu jest pokaz magii, robiony przez doświadczonego iluzjonistę. Pokazy magii zyskują na renomie na całym świecie, też w Polsce. Iluzjoniści oferują intrygujące pokazy, jakie bez problemu wolno zrobić nawet na niewielkiej sali weselnej. W większości wypadków na weselach wykonuje się dwa rodzaje pokazów – pokaz sceniczny i stolikowy, wolno również zdecydować się na jeden z nich.
  Pokaz sceniczny nie wymaga rozległej sceny, wystarczy jakaś część wolnej powierzchni, na której iluzjonista (zapraszamy serdecznie) będzie zdołał rozłożyć swoje rekwizyty oraz narzędzia. Repertuar takiego pokazu zdoła być nadzwyczaj różnorodny, szczegóły wypada pierwej ustalić z iluzjonistą, bowiem wszelki iluzjonista na wesele ma swój własny, indywidualny repertuar. Okres trwania pokazu też może być różny – wszystko jest zależne od ustaleń. Jednak nie zaleca się za długich pokazów, perfekcyjnym czasem będzie 20-30 minut. Zdołamy również zdecydować się na rozłożenie występu na dwie części na przykład dwa wyjścia po 15 minut.
  Pokaz stolikowy polega na tym, iż iluzjonista – arkadiuszgwizdala.pl/ – wędruje wśród stolikami i grupami gości, pokazując im przeróżne czarodziejskie sztuczki – z bliska. Często użytkuje do tego małe elementy i rekwizyty, na przykład monety, karty czy rekwizyty użyczone od gości weselnych. Pokazy stolikowe są perfekcyjne wtenczas, jak nie potrzebujemy angażować gości w stawanie oraz przemieszczanie się. Pokazy tego rodzaju trwają oczywiście nieco dłużej, termin trwania jest zależny między innymi od liczby gości – każdy musi zobaczyć fascynującą, interesującą sztuczkę magiczną.

  Jeśli chcemy, aby nasze wesele było naprawdę nadzwyczajne i jedyne w swoim rodzaju, niewątpliwie musimy zastanowić się nad wynajęciem iluzjonisty. Wydatek takiego pokazu może być niesłychanie zróżnicowany, jednak trzeba liczyć się z sumą około 600-1000 złotych (czytaj).

  Categories: Kulturalne miejsca, Lokale rozrywkowe, Trochę kultury

  Comments are currently closed.