• Jak znaleźć dobrego kamerzystę na ślub?

  fotograf - powiększenie

  Dla niektórych to zbędny wydatek, dla innych sposób na doskonałą pamiątkę ze ślubu i wesela – nad możliwością sfilmowania ceremonii i wesela zastanawia się wiele młodych par. Jak jednakże znaleźć doświadczonego kamerzystę i na co zwrócić uwagę w trakcie poszukiwań?

  Co na start?

  Poszukiwania odpowiedniego kamerzysty warto zacząć względnie wcześnie po to, aby zostawić sobie nieco czasu na obejrzenie port folio i zapoznanie się z dotychczasowymi realizacjami poszczególnych firm, które zajmują się tego typu działalnością. Od czego zacząć? Po pierwsze dobrym pomysłem będzie wstępny rekonesans wśród znajomych czy bliskich, jak również obejrzenie filmów z innych ślubów. Warto zapisać numery zarówno tych firm, których propozycje przypadły nam do gustu, jak też i autorów filmów, których raczej nie chcielibyśmy zatrudnić. kamerzysta ślubny Poznań, potrafiący zmontować niebanalny teledysk będzie najlepszym rozwiązaniem.

  Weryfikacjakamerzysty

  Zdjęcie ślubne
  Autor: Aga Cudak
  Źródło: abcslubu.pl

  Wideofilmowanie Poznań to nie jedyna funkcja kamerzysty – równie istotny jest sposób, w jaki montuje on materiał. Jeśli wyszukaliśmy już trochę firm, które bierzemy pod uwagę, warto umówić się na rozmowę, podczas której będziemy mogli zweryfikować dotychczasowe port folio. Warto poprosić o zaprezentowanie całego filmu, żeby sprawdzić, czy nie ma w nim niepotrzebnych fragmentów. Kamerzysta ślubny Poznań posiadający najnowszy sprzęt to większa gwarancja na profesjonalne pamiątkowe wideo. Zdarza się, że niektóre firmy wykorzystują dwie kamery do nagrywania i choć zwiększy to na pewno koszt usługi, zdecydowanie przełoży się na jakość filmu. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Jeśli prezentowany film nie podoba się nam – np. pod względem montażu, czy też ze względu na słabą jakość dźwięku, lepiej podziękować za poświęcony czas i kontynuować poszukiwania.


  Na co zważać?

  Wideofilmowanie na ślubie to nie tylko rejestrowanie uroczystości weselnej, ale również konieczność dobrego montażu. Stąd też podczas podejmowania decyzji warto zapytać o wszystkie najważniejsze kwestie, jak np. czas oczekiwania na gotowy materiał, czy godziny pracy kamerzysty podczas ślubu i wesela. Wszystko to ma wpływ na jakość usługi, stąd też powinno być uwzględniane podczas poszukiwań specjalisty.

  Categories: Trochę kultury, Twoje hobby

  Comments are currently closed.