• Jeżeli na narty to jedynie poza granice – Austria i Włochy czekają na ciebie z znakomicie przyszykowanymi trasami

  Narty we Włoszech

  Narciarstwo szczyci się wśród Polaków rodaków znacznym powodzeniem. Co roku na stoki narciarskie wychodzą osoby w przeróżnym wieku, także seniorzy i ci najmniejsi. Coraz częściej zdarza się tak, że narciarze nie ograniczają się jedynie do krajowych stoków i ochoczo odwiedzają też położone za granicą kurorty. W wypadku, jeżeli marzy się o takiej zimowej wyprawie, można udać się do biura turystycznego oraz dowiedzieć się, jak przedstawia się ich oferta zaplanowana pod kątem dyscyplin na śniegu.

  Na narty do Austrii
  W Polsce nie brak interesujących ośrodków narciarskich, lecz nasi rodacy coraz częściej wybierają obce kurorty, które ofiarują dosłownie doskonałe warunki do białego szaleństwa. Znacznym zainteresowaniem pośród polskich narciarzy może pochwalić się Austria narty to jeden z najistotniejszych powodów wybierania tego kierunku przez turystów z Polski. Austriackie ośrodki narciarskie są doprawdy znakomicie przygotowane oraz proponują idealne warunki do uprawiania narciarstwa oraz snowboardu. Dodatkowo ośrodki narciarskie w tym kraju są położone w niezwykle pięknych miejscach, więc można podziwiać zjawiskowe widoki.

  Narty w Austrii
  Autor: Butz.2013
  Źródło: http://www.flickr.com

  Italia nie tylko słoneczna!
  Jeżeli chodzi o wyjazdy na narty Włochy cieszą się równie dużym powodzeniem, ponieważ panują tam wręcz idealne warunki do uprawiania tej dyscypliny. Polacy, którzy jeżdżą na narty do Italii, niejednokrotnie decydują się na Dolomity, bardzo malownicze i piękne góry. Mieszczą się tutaj najpopularniejsze kurorty narciarskie, w których panują znakomite warunki do jazdy oraz odpoczynku. Polscy turyści chętnie obierają ten kierunek turystyczny, bo można tutaj nie tylko pojeździć, ale również zobaczyć sporo ciekawych rzeczy.

  Można też na własną rękę
  Osoby, które pragną pojechać na narty za granicę, nie bywają skazane na propozycje prezentowane przez biura turystyczne. Równie dobrze mogą wyjechać na własny rachunek, należy tylko załatwić sobie transport oraz zarezerwować pokój w hotelu. Coraz więcej osób wybiera ten model wypoczynku, jeżdżąc za granicę na ferie, święta lub krótsze weekendy. Ten rejon świata jest dobry o dowolnej porze roku, ponieważ zimą można tu uprawiać dyscypliny zimowe, a latem wędrować po szlakach górskich i podziwiać piękne panoramy.

  Categories: Bez kategorii

  Comments are currently closed.