• Motocykle i skutery – maszyny, które powracają do łask

  Skuter

  Dla osób, które oprócz pewnego i sprawdzonego środka transportu szukają też wielu niezapomnianych wrażeń istnieje wiele możliwości wyboru. Trzeba przyznać, że wśród alternatywnych sposobów transportu – wobec aut i środków komunikacji miejskiej – od dawna królują motocykle 125. Motocykle oraz quady mają dużą zaletę – zajmują mniej przestrzeni na drodze niż auta, dlatego podczas jazdy motocyklem znacznie łatwiej można wyminąć korki. Są również nieco bardziej oszczędne, więc przemawia to za ich kupnem.

  Co sprawia, że quady cieszą się coraz większą popularnością? Przede wszystkim ich możliwości związane z jazdą po asfalcie, ale także poza nim. Trzeba podkreślić, że jeśli interesują nas quady dla dzieci to należy mieć na uwadze, że silnik takiego pojazdu powinien mieścić się w zakresie od 125 do 150 ccm. Początkowo, jeżeli chodzi o quady dla dzieci, lepiej postawić na pojazd o mniejszej pojemności, który będzie ważył mniej. Quad rekreacyjny sprawdzi się na początek w przypadku osób dorosłych. Tutaj stawiajmy na pojazdy, których pojemność mieści się w granicach 200-300 ccm. Dodatkowo na rynku dostępne są także quady sportowe, które dają duże możliwości w zakresie prędkości. Dodatkowo można zakupić quada użytkowego czy przeprawowego – więcej tutaj.

  wizja - Auto
  Autor: Andrew Bone
  Źródło: http://www.flickr.com

  Jeśli chodzi o skutery warszawa (sprawdź tutaj) pewnie nie jest jeszcze miastem, gdzie są one szczególnie popularne. Jednak z biegiem lat to się może zmienić. Jeśli korki na drogach staną się coraz większe, to może się okazać, iż w okresie letnim to właśnie skuter będzie najlepszym rozwiązaniem.

  Co więcej, z chwilą jazdy na skuterze zazwyczaj nie możemy przewozić większych ilości towarów, wobec czego jeśli poszukujemy sprzętu również do tego celu to jednak najlepiej zdecydować się na kupienie samochodu. Z drugiej strony, skutery 125 mogą okazać się bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, które każdego dnia muszą pokonywać nieduże odległości, które jednak wymagają wykorzystania odpowiedniego środka transportu. W takim przypadku kupienie skutera może okazać się dogodnym rozwiązaniem.

  Categories: Bez kategorii

  Comments are currently closed.