• Elegancka i niebanalna przedstawicielka płci pięknej, inaczej o tym, że artystyczna biżuteria to strzał w dziesiątkę

  Biżuteria ręcznie robiona

  Raczej nie ma pani, która nie kochałaby biżuterii. Panie uwielbiają błyskotki, które dają im niebywałego uroku. Poprzez nie każdy ubiór może zachwycać. Jeszcze kilkanaście lat wstecz dużą popularnością wyróżniała się misternie tworzona przez jubilerów biżuteria. Dzisiaj na piedestale staje biżuteria artystyczna srebrna ręcznie robiona. W cenie jest również bursztyn.

  ubrania - landszaft
  Autor: Monika Dąbrowska
  Źródło: Cocktail’me

  biżuteria artystyczna srebrna ręcznie robiona to doskonały wybór dla pani kochającej biżuterię, a także doceniającej niebanalne projekty oraz pomysłowy design. Biżuteria ręcznie wykonywana może być również z dodatkiem bursztynu. Doskonały bursztyn i srebro wyglądają w takim wypadku po prostu świetnie. Biżuteria, do wykonania której zastosowano bursztyn oraz srebro to z kolei kwintesencja dobrego gustu. Dobrze wiedzieć, iż te dwa materiały łączą się ze sobą znakomicie. Biżuteria ręcznie wykonana nie należy do taniej. Dobrze jest mimo wszystko pamiętać, iż jej przygotowanie wymaga ogromnej pracy oraz precyzji.

  Nie sposób nie dziwić się, że niejednokrotnie potrafi ona osiągać naprawdę zawrotne ceny. Motywów, po które sięgają osoby ręcznie wykonujące biżuterię będzie bardzo wiele. W obecnych czasach furorę robią motywy roślinne. Oznacza to, że kupić można wisiorki, kolczyki i bransolety imitujące liście albo kwiaty. Chętnie nabywana jest także biżuteria w stylu retro, jaka stylem wspomina piękne lata, które już minęły. W tym przypadku niezwykle często wykorzystywane są perły. Wiele pań bezpodstawnie sądzi, iż niosą one pecha oraz łzy. Natomiast prawdziwa symbolika pereł będzie zupełnie inna. Tylko łzy, które wywołują perły to łzy ze szczęścia. Nie warto wobec tego obawiać się zasięgnięcia po zrobioną z ich dodatkiem biżuterię. W biżuterii artystycznej nie brakuje również kamieni szlachetnych. Rubiny, szafiry i wiele innych powodują, że biżuteria może być jeszcze ładniejsza.

  Stosownie dopasowana biżuteria sprawia, iż uroda kobiety kwitnie. Czyni tak bursztyn i srebro, złoto, perły czy szafiry. Pragnąc posiadać błyskotki znakomitej jakości, niezwłocznie należy zwrócić uwagę na tę artystyczną i ręcznie robioną. To bez wątpienia najlepszy z możliwych wyborów.

  Categories: Trochę kultury

  Comments are currently closed.