• Piękny ostatni weekend tego roku na środku polskiego jeziora – jedyny w swoim rodzaju Sylwester.

  Czarter jachtu na Mazurach (Giżycko)

  Sposobów na aktywny urlop jest mnóstwo. O tej porze roku można jechać na weekend do Zakopanego, aby pochodzić po górskich szlakach, zjeść wędzonego oscypka i kupić czapkę na Krupówkach. Można również jeździć na nartach czy snowboardzie w polskich Tatrach albo w Alpach. Lecz czy pomyślał ktoś o spędzeniu paru dni na środku jednego z mazurskich jezior? W zimie Mazury są tak samo piękne co latem, natomiast mroźne oraz czyste powietrze oczyści nasze płuca z śmierdzącego spalinami miastowego powietrza.

  Czarter jachtu na Mazurach (Giżycko)
  Źródło: pixabay.com

  Jako, że ostatnio zimy nie są srogie słodkowodne jeziora nie zamarzają, dlatego Mazury od paru lat są czynne całe rok. Prócz takich atrakcji jak nietknięta przyroda, pełna zwierząt, jaka wprost kusi, by zwiedzić jej dzikie ostępy, oprócz okazji rozbicia namiotu nad trawiastym brzegiem jednego w setek jezior albo spędzenia czasu w komfortowym hotelu ze spa, jest jeszcze jedna atrakcja, która bije wszystkie inne na głowę. Kto to już przeżył ten doskonale wie, że pływanie jachtem ofiaruje każdemu pewne poczucie wolności, spokój oraz ciszę – wszystko to czego brakuje nam w codziennym życiu. Dla tych, jacy nawet zimą pragną czuć wiatr we włosach, genialnie spiszą się łodzie motorowe. Co prawda woda jest mroźna, lecz jeśli masz pewność, że nie wpadniesz do wody możesz śmiało szaleć po jeziorze. Powracając do jachtów, Ci hołubią tradycji zapewne będą chcieć wypożyczyć jacht żaglowy, natomiast wolący wygodę i prostotę w użytkowaniu, wypożyczą jachty z silnikiem motorowym. Nasza firma posiada na stanie obydwa typy jachtów. „Zimowe” wersje jachtów posiadają nieco inne wyposażenie tak, aby można było bezpieczne ich używanie w okresie niskich temperatur. Częstokroć w nocy temperatury spada poniżej dodatniej kreski, dlatego dla wygody wynajmujących nasze jachty posiadają zamontowany system ogrzewania, który ponadto jest porządnie wytłumiony, by nie był dokuczliwy dla uszu i umożliwiał komfortowy sen. Jachty posiadają zamocowane mocniejsze 60 KM silniki (w każdej po jednym), które umożliwiają rozpędzenie jachtu do niemalże 30 km/h. Silniki są ponadto niesamowicie oszczędne, ponieważ spalają jedynie 17 litrów na godzinę pracy. Każdy jacht posiada również własną lodówkę, która jest wliczona w cenę. Jeśli interesuje Was czarter Mazury stoją dla Was otworem. Obecnie ceny wynajmu jachtów (nawet tych z oferty exclusive) są o wiele mniejsze niż w sezonie.

  Nawet nie ma co czekać, tylko jechać na Mazury. Myślimy, iż spędzenie końca roku w jachcie na środku jeziora jest super przeżyciem. Jeżeli cisza, spokój i pełne gwiazd niebo to to, co uwielbiasz, już wiesz, dokąd się udać.

  Categories: Bez kategorii

  Comments are currently closed.