• Pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu dla rodziców. Co z pewnością zaskoczy jubilatów?

  Karafki grawerowane - grawer na butelce

  Rocznica ślubu rodziców wiąże się zawsze z tym, że trzeba wymyślić jakiś ciekawy upominek.Tym bardziej okrągłe rocznice są z reguły celebrowane dość hucznie. Co tym razem mogłoby zaskoczyć w pozytywny sposób jubilatów?

  Często na tego typu okazje wręczamy jakiś dobry, drogi alkohol. Jednak można go trochę odmienić tak, aby prezentował się niecodziennie. Można na przykład wykonać grawer na butelce. Oczywiście nie osobiście, tylko zlecić wykonanie tego typu zadania specjaliście. W internecie znajdziemy z łatwością adresy osób zajmujących się grawerowaniem na szkle. Warto poświęcić trochę czasu na wymyślenie jakiegoś ładnego tekstu z życzeniami, który wzruszy jubilatów. Świetnym wyborem mogą być też karafki grawerowane sprawdź ofertę. Zakup ładnego szkła i wygrawerowanie na nim tekstu dla rodziców także będzie dobrym pomysłem, bo tego typu karafka może im później posłużyć jeszcze przez długi czas. Może być ładną ozdobą stołu w czasie różnych domowych uroczystości.

  Karafki grawerowane - grawer na butelce
  Autor: Jean-François Gornet
  Źródło: http://www.flickr.com

  Grawer na butelce to nie wszystko co można wymyślić. Ponieważ równie ładny grawer można zrobić na jakimś upominku wykonanym z metalu. Jak zakupimy przykładowo ładny zegar ozdobny, metalowy, lub jakąś ładną figurkę ozdobną, to tego typu wykonany przez fachowca napis będzie prezentował się bardzo ładnie. Sprawi, iż prezent taki będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. W towarzystwie pięknego, dużego bukietu z pewnością ucieszy bardzo solenizantów.

  Świetnym pomysłem, w troszkę innym stylu niż karafki grawerowane, może być fajny wyjazd. Rodzice bez wątpienia ucieszą się, kiedy spędzą wspólnie weekend w jakimś ciekawym miejscu. Pomysłów na tego typu wyjazd może być bardzo dużo, wszystko jest zależne od budżetu, jaki możemy przeznaczyć na taki prezent. Należy brać pod uwagę także to, co lubią jubilaci. Gdy wolą spędzać wolny czas na łonie natury, to weekend w cichym miejscu okaże się bardzo trafiony. Z kolei, jeżeli chcą się trochę zregenerować, to wyjazd do spa na pewno będzie czymś wskazanym. Natomiast, gdy wolą miejsca bardziej gwarne oraz lubią zwiedzać miasta, to wyjazd w jakieś interesujące miejsce, do wysokiej klasy hotelu będzie w tym wypadku idealny.

  Dobrze jest przemyśleć taki prezent pod kątem tego, co jubilaci lubią robić. Może przykładowo najbardziej ucieszyłoby ich gdyby cała rodzina po prostu spotkała się razem i spędziła te chwile razem w jakimś przyjemnym miejscu.

  Categories: Twoje hobby

  Comments are currently closed.