• Shisha – historia, zdrowie, porady, ciekawostki

  Shisha, fajka wodna

  Obce kultury, zwyczaje ale też rozrywki bardzo często przenikają do naszego życia. Jakiś czas temu na przykład bardzo popularne zaczęły być fajki , zwyczaj palenia których jest głęboko zakorzeniony w krajach wschodniej Azji.

  Później na samej górze stawiamy najpierw talerz zaś następnie cybuch. Na nim stawiamy bądź podziurkowaną folię aluminiową albo metalowe sito – idzie o to, ażeby czymkolwiek odseparować tytoń od źródła ciepła. Na górę kładziemy rozpalony do czerwoności węgielek. Zanim fajka wodna (poznaj tutaj) rozpocznie właściwie się palić, należy kilka razy pociągnąć z węża by tytoń w środku cybucha nabrał stosownej temperatury.

  Shisha

  Żeby zrobić na przyjaciołach wrażenie, organizując spotkanie w mieszkaniu, możemy obecnie sięgać po rozmaite interesujące rozwiązania, które pozwolą uatrakcyjnić zabawę. Niektórzy na przykład gwarantują zabawę z takim produktem jak shisha. Jeśli chodzi o element jak shisha sklep możemy w każdym momencie wyszukać w internecie i kupić cały niezbędny zestaw. Czy fajka wodna to atrakcyjne rozwiązanie? Jeśli chcielibyśmy zagwarantować swoim gościom nowe wrażenia, z pewnością tak. Aby zagwarantować im odpowiednią zabawę nie musimy się jednak uciekać tylko do tego typu rozwiązań.

  W sieci znajdziemy multum przeróżnych filmików na których przedstawione jest jak należy to zrobić, żeby smakowało jak najlepiej. Nie ulega wątpliwości, że melasa shisha występuje w wielu odmianach smakowych, zatem w czasie zakupu powinniśmy kierować się tym co osoba obdarowywana lubi najbardziej. Niemniej jednak melasa to tylko jeden z elementów, jakie są potrzebne do palenia shishy. W takim razie wybierając produkty w sklepie internetowym winniśmy wybrać również węgielki do shishy, a także kamienie, które nie zawierają nikotyny. Na pewno będzie to doskonale wyjście do osób, jakie każdego dnia nie mają styczności z papierosami – http://shishasklep.pl/pol_m_FAJKI-WODNE-1312.html.

  Mimo to miłośników takiego spędzania czasu nie brakuje, a niektóre osoby twierdzą, że dym z sziszy jest znacznie bardziej przyjemny niż ten z papierosów. Jedno jest pewne – lepiej jak już postawić na tytoń dobrej jakości, a węgielki do fajki wodnej zakupywać w sprawdzonych punktach. Najlepiej jeśli produkty te są naturalne. Być może będzie ciężej je zapalić, niż te nasączane łatwopalnymi substancjami, ale na pewno będzie to lepsze wyjście dla naszego zdrowia. Pamiętajmy też, że podczas wspólnego palenia łatwo o zarażenie się opryszczką, a nawet gruźlicą, co może być równie niebezpieczne, jak wdychanie dwutlenku węgla.

  Categories: Kulturalne miejsca, Lokale rozrywkowe, Twoje hobby

  Comments are currently closed.