• Szukasz dobrej bazy wypadowej w górach? Powinieneś brać pod uwagę Krosno!

  hotele - wizja

  Jeżeli jeszcze wcześniej nie byłeś w Bieszczadach, niewątpliwie nadszedł właściwy czas, żeby to zmienić! To znakomite miejsce na spędzenie relaksującego urlopu, w trakcie którego będziesz mógł znakomicie się zrelaksować, bardzo odpocząć i zapomnieć praktycznie o całym świecie, obcując niemalże na każdym kroku z czystą naturą, nie skalaną jeszcze ręką ludzką. Jeśli zachęciliśmy Cię tym wpisem i chcesz zwiedzić Bieszczady, niewątpliwie jako bazę wypadową rekomendujemy Ci Krosno!

  odbicie - hotel
  Autor: Elliott Brown
  Źródło: http://www.flickr.com

  Co musisz zwiedzić?
  Prawdopodobnie kojarzysz Krosno z lekcji biologii lub geografii kiedy była mowa o produkowaniu szkła oraz o wydobywaniu ropy naftowej. Jeżeli będziesz w Krośnie czy w okolicach, bez wątpienia musisz zobaczyć Muzeum Szkła w Krośnie, które stwarza naprawdę ogromne wrażenie, a jednocześnie jest pełne atrakcji dla dzieciaków, które mogą na przykład pod okiem pracownika huty zrobić własną bombkę na choinkę czy szklankę. Jednocześnie polecamy Żarnowiec, gdzie znajduje się fantastyczne muzeum Marii Konopnickiej, i również Bóbrkę, gdzie znajduje się muzeum naftowe. Wyjazd do Krosna to rewelacyjna rozrywka głównie dla dzieciaków, które mogą nauczyć się wielu nowych, interesujących rzeczy.

  ogląd - hotel
  Autor: Elliott Brown
  Źródło: http://www.flickr.com
  hotele - wizja
  Autor: Sludge G
  Źródło: http://www.flickr.com

  Noclegi w Krośnie
  Jeżeli szukasz noclegu w Krośnie, oczywiście nie będziesz miał z tym żadnego kłopotu. Jeżeli chodzi o ekskluzywne hotele krosno ma ich naprawdę dużą ofertę, zatem będziesz mogła wręcz przebierać w różnego rodzaju ciekawych propozycjach. Jeżeli chcesz wybrać się w Bieszczady na jesień, sprawdź, kiedy dokładnie odbywa się festiwal wina w Krośnie – wówczas hotele w Krośnie są pozajmowane na długo wcześniej. Jeżeli zaś interesują Cię nieco tańsze noclegi krosno również będzie w stanie spełnić Twe oczekiwania – na przykład będziesz mógł wybrać nocleg w nieco tańszym hostelu czy zwyczajnie wynająć pokój od osoby prywatnej – możliwości z pewnością jest praktycznie nieskończenie dużo.

  Co dalej?
  Potraktuj Krosno przede wszystkim jako bazę wypadową – jeżeli chcesz ruszać dalej w Bieszczady, Krosno zdecydowanie będzie właściwym wstępem do dalszych wędrówek po górach. Jednocześnie mocno rekomendujemy po prostu powłóczenie się po Krośnie – jeżeli zgubisz się w uroczych uliczkach, oczywiście nie będziesz chciał nigdy stamtąd wyjechać!

  Categories: Bez kategorii

  Comments are currently closed.