• Wczasy w Hanoi dla niejednego człowieka

  wczasy w Azji - Wietnam

  Polacy ostatnimi laty podróżują więcej niż kiedykolwiek przedtem. Nic w tym dziwnego, gospodarka ma się znakomicie, ludzie coraz więcej zarabiają a ceny lotów każdego roku są niższe. Dlatego też obecnie sporo ludzi ma problem z podjęciem decyzji, jakie miejsce chcieliby odwiedzić w pierwszej kolejności. I wybierać jest w czym – Azja, Afryka, czy może jeszcze dalej? Obecnie przeloty na takich odległościach są w zasięgu dłoni większości młodych Polaków. Jeżeli pragniesz trochę się ogrzać w sezonie zimowym, powinieneś wytypować Azję, która na początku roku jest najprzyjemniejsza.

  wczasy w Wietnamie
  Autor: Arek Olek
  Źródło: http://www.flickr.com

  Dekada lat bezproblemowych i szybkich podróży po Europie skutkowało wzrostem zainteresowania o nieco dalsze kierunki. Ogromnym hitem pośród podróżników stała się Azja, nieznany, egzotyczny kontynent, pełen niezwykłych państw i interesujących kultur. Na popularność Azji niebagatelny wpływ miała także łatwa dostępność biletów lotniczych i niska cena pożywienia i noclegów. Nagle okazało się, że za cenę dwutygodniowego urlopu na Helu można zwiedzić kilka egzotycznych azjatyckich krajów. Spośród nich naprawdę dużym zainteresowaniem cieszy się Wietnam, państwo leżące na Półwyspie Indochińskim, które znane jest z uprawy kawy, herbaty, tytoniu czy ananasów. Jeśli marzy nam się podróż do Wietnamu, bez najmniejszego problemu znajdziemy dobre połączenia do stolicy tego kraju. Co ciekawe swoje usługi zaoferuje nam również polski przewodnik w Wietnamie (tutaj przeczytasz więcej), dzięki czemu będziemy mogli dobrze spożytkować czas w tym kraju i odwiedzić wszystkie najbardziej interesujące miejsca.

  Wycieczka do Azji (więcej zobaczysz pod tym adresem) z pewnością będzie jedną z najważniejszych wypraw naszego życia. Zetknięcie się z tak inną od Europejskiej tradycją i poznanie całkiem innej jakości życia pozwoli nam nabrać dystansu i docenić to, jak wygląda nasza rzeczywistość.

  Wakacje w Wietnamie
  Autor: Kuba Bożanowski
  Źródło: http://www.flickr.com

  Gdy udajemy się w tak odległe i odmienne kulturowo miejsce, to z pewnością powinniśmy zadbać o to, żeby jak najwięcej się o nim dowiedzieć. Dlatego właśnie przewodnik po Wietnamie ma szansę nam się sprawdzić, mimo wszystko powinniśmy się namyślić jaki ma on okazać się być. Czy starczy nam papierowa książeczka, którą wszędzie będziemy mogli ze sobą zabierać oraz w której będzie ujętych sporo ciekawych danych? A być może wolimy, żeby był to człowiek właściwie przyszykowany do tej funkcji, który jednocześnie będzie miał szansę nam opowiedzieć dużo historii, których nie będziemy mieli w papierowym przewodniku? Potrzeba się uważnie namyślić, jaki ten przewodnik po Wietnamie musi być, chociaż prawdę mówiąc najlepiej zrobimy, gdy zainwestujemy w dwóch. Wtenczas wieczorem będziemy mogli czytać o miejscach, które będziemy pragnęli nawiedzić na drugi dzień, a w czasie zwiedzania będziemy mieli szansę słuchać historii, których naprawdę nie wyszukamy w przewodniku.

  Wczasy Wietnamie to najlepszy pomysł dla każdej osoby, która nie znosi zimy i najmroźniejszy okres chce przeżyć w jakimś egzotycznym kraju. Wietnam sprawdzi się do tego idealnie, bowiem spotkamy tam wiele ciekawych zabytków, równocześnie będziemy mogli wygrzewać się na plaży.

  Categories: Bez kategorii

  Comments are currently closed.