• Z jakich powodów gadżety i upominki reklamowe nadal cieszą się wysoką skutecznością, jak się je powinno wybierać.

  firma - rzut

  W przypadku wielu firm skuteczną formą utrwalania wizerunku i promocji są najróżniejsze gadżety reklamowe, dawane obecnym i przyszłym klientom. Jak widać po licznych badaniach, nadal są one bardzo skuteczne, dzięki czemu są chętnie wybierane przez osoby odpowiedzialne za kreowanie marki.

  Duże znaczenie będzie też miało właściwe wybranie gadżetu do profilu swoich klientów. Rzecz jasna najpopularniejsze i też wybierane chyba najczęściej są długopisy z firmowym logo, ale możliwości jest znacznie więcej. Duża ilość klientów decyduje się na przykład na kubki reklamowe (polecana strona).

  Kartka i długopis
  Autor: Alan Kleina Mendes
  Źródło: http://www.flickr.com

  Nawet niewielkie gesty, jak wysłanie świątecznych życzeń, mogą dać całkiem sporo we wzajemnych relacjach, ponieważ pokazuje się wtedy, że pamięta się o klientach nie tylko przy okazji przygotowywania faktury. Jednym z popularniejszych a równocześnie bardzo skutecznych sposobów utrwalania wizerunku firmowego są różnego rodzaju reklamowe gadżety, wręczane przy jakiś okazjach. Skuteczność ich cały czas jest wysoka, oczywiście przy założeniu, że się je odpowiednio wybierze. Bez względu na to, co się będzie chciało wręczyć, niezwykle ważna jest jakość tego typu gadżetów. Po pierwsze muszą być wykonane solidnie, tak żeby bez problemów posłużyły więcej niż kilka dni. Ale oprócz tego powinny być estetycznie wykonane i po prostu ładne, bo wręczenie czegoś, co będzie koszmarnie wyglądać i jeszcze zepsuje się od samego patrzenia spowoduje zupełnie odwrotny efekt.

  Szukając upominków i gadżetów reklamowych (więcej tutaj) dla klientów pamiętać trzeba o tym, że spełniać one mogą różne zadania. Symboliczne drobiazgi mają za zadanie pokazanie komuś, że pamięta się o nim nie tylko przy wystawieniu kolejnej faktury, ale też przy wielu innych okazjach. W tej roli bardzo dobrze się na przykład sprawdzają bombki choinkowe czy nawet ciekawe kartki świąteczne z życzeniami. Z kolei upominki funkcjonalne poza tym, że zawierać będą logo firmy, to dodatkowo będą do czegoś konkretnego służyć. Rzecz jasna wielu osobom w pierwszej chwili przyjdą tu na myśl długopisy, ale popularnością się też cieszą kubki reklamowe z nadrukiem, koszulki oraz czapeczki.

  Pomalować je można jakimś ciekawym kolorem i nadrukować własne logo, przez co klienci pijąc herbatę albo kawę mieć je będą bez przerwy przed sobą. Można postawić także na coś związanego z profilem firmy, jaką się ma. Przy informatycznych firmach doskonale sprawdzają się pendrive czy myszki, lecz już w spożywczej branży niekoniecznie takie gadżety będą pożądane

  Categories: Lokale rozrywkowe, Trochę kultury, Twoje hobby

  Comments are currently closed.