• Zamierzasz zaopatrzyć się w skuter lub quada? Zobacz, na co musimy zwrócić uwagę!

  Quad

  Skutery i quady zyskują coraz większą liczbę zwolenników. Jest parę kwestii, o których warto pamiętać zanim kupimy nową maszynę.

  Quady wyprawowe
  Autor: RAY
  Źródło: http://www.flickr.com

  Zanim zaczniesz wstukiwać w wyszukiwarkę hasła typu „skutery warszawa”, trzeba zdecydować się, którym modelem jednośladu jesteś zainteresowany. Na rynku znaleźć można odmienne modele tych maszyn. Należy stawiać na te wyprodukowane przez cenione firmy, które są bezpieczniejsze, rzadziej się psują. Nie mniej ważny jest także wygląd skutera. Upodobania wizualne zależy od gustu samego klienta, więc wypada zapoznać się z tym, co zapewnia rynek i postawić na tego, który spełnia nasze wymagania wizualne.

  Najlepiej wykorzystać wyszukiwarkę internetową, wpisując formułę „skutery Warszawa” czy „skutery sklep”. Ważna jest wielkość obudowy skutera, a także wielkość schowków. Ważne jest, by osoba wyższa mogła swobodnie postawić stopy na miejscu do tego przeznaczonym. Przed zakupem skutera, najlepiej przymierzmy się do danego modelu. Siądźmy na pojazd, który nas interesuje. Dzięki temu zapewnimy sobie świetny komfort jazdy. Nie bez znaczenia pozostaje moc skutera. Należy pamiętać, że jeśli kierowcą będzie osoba, która nie jest w posiadaniu prawa jazdy będzie musiała stosować się do określonych ograniczeń w tym zakresie.

  Co jest przyczyną tego, że quady mają coraz więcej zwolenników? Przede wszystkim ich możliwości związane z jazdą po asfalcie, ale także poza nim. Należy nadmienić, że jeśli interesują nas quady dla dzieci to dobrze jest pamiętać, że silnik takiego pojazdu powinien wahać się w przedziale od 125 do 150 ccm. Początkowo, jeżeli chodzi o quady dla dzieci, lepiej wybrać pojazd o mniejszej pojemności, który będzie lżejszy. Quad rekreacyjny sprawdzi się na początek w przypadku osób dorosłych. Tutaj wybierajmy pojazdy, których pojemność waha się w granicach 200-300 ccm. Co więcej na rynku dostępne są także quady sportowe, które dają duże możliwości w zakresie prędkości. Co więcej można nabyć quada użytkowego czy przeprawowego.

  Categories: Twoje hobby

  Comments are currently closed.